Hiszpański online

Szkoła języka hiszpańskiego Habl@ oferuje zajęcia z języka hiszpańskiego o dogodnej dla Ciebie porze. Sam decydujesz o tym kiedy i jak często chcesz się uczyć. Wystarczy, że posiadasz komputer, tablet lub telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją Skypa i posiadasz dostęp do Internetu.

W ofercie pakietów znajdziesz zarówno konwersacje, które wspomogą poszerzenie Twojego słownictwa i płynność wypowiedzi, jak również lekcje ogólne, na których będziesz mógł rozwijać zarówno słownictwo i znajomość struktur gramatycznych. Każda lekcja trwa 55 minut! Zarejestrowane osoby otrzymują dostęp do materiałów dodatkowych w Strefie Ucznia.

• Konwersacje

Na naszej stronie internetowej masz możliwość zakupu dowolnej ilości lekcji obejmującej konwersacje. Cena podstawowa godziny zajęć to 70 zł, przy jednorazowym zakupie powyżej 5 lekcji dostajesz 10% rabatu. Wykupione lekcje będziesz mógł zrealizować w ciągu jednego miesiąca od dnia zakupu.
  • Lekcje ogólne

W pakietach lekcji ogólnych znajdziesz pakiety Flexi oraz miesięczny pakiet dla regularnych.
    • Pakiety Flexi obejmują 5 lub 10 lekcji, które możesz zrealizować w dowolnym dniu i godzinie – każdorazowo sam rezerwujesz w kalendarzu dzień i godzinę zajęć. Pakiet Flexi pozwala także na bezpłatną zmianę terminu zajęć, gdy zrobisz to z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. Są to pakiety, które zapewniają Ci największą elastyczność. Pakiety Flexi są ważne 2 miesiące od daty zakupu.
    • Pakiet dla regularnych to idealna opcja dla tych, którzy mają stały układ tygodnia. Pakiet ten wykupywany jest na dany miesiąc kalendarzowy, przy zakupie definiujesz dzień tygodnia i godzinę zajęć. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pakiety dla regularnych z opcją zajęć raz lub dwa razy w tygodniu.

Hiszpański dla firm

Prowadzisz firmę i potrzebujesz szkolenia językowego dla Twoich pracowników? Szkoła języka hiszpańskiego Habl@ prowadzi zajęcia grupowe z dojazdem do firm na terenie Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i miast ościennych. Możemy również zaoferować specjalne pakiety lekcji online z myślą o Twoich pracownikach, tak by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. W celu przygotowania szczegółowej oferty prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się tutaj.

Hiszpański dla dzieci

Uczenie dzieci to prawdziwa przyjemność, mimo tego, iż są to bardzo wymagający uczniowie. Młode umysły dzieci są nastawione na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności - warto to wykorzystać dając im możliwość nauki języków obcych. Oferowane przeze mnie lekcje języka hiszpańskiego dla dzieci to nauka przez zabawę. Najmłodsi najlepiej uczą się nowych rzeczy, gdy świetnie się bawią - pozytywne emocje wspomagają bowiem proces nauki. Wspólne śpiewanie, zabawy ruchowe czy wykonywanie prac plastycznych to niektóre z form nauczania, które wykorzystuję w swojej pracy. Niewątpliwą zaletą oferowanych przeze mnie zajęć jest fakt, iż dzięki temu, że jestem native speaker’em dzieci mają kontakt z żywym językiem i poprawnym akcentem.

Szkoła Języka Hiszpańskiego Habl@ w swojej ofercie posiada zarówno zajęcia indywidualne z dojazdem do ucznia jak i zajęcia grupowe w przedszkolach. W celu przygotowania szczegółowej oferty prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się tutaj.