Kalendarz

Standardowe zajęcia online odbywają się od poniedziałku do piątku od 9 do 15 i od 17 do 20. Jeśli interesują Cię zajęcia w innych godzinach skontaktuj się z nami za pomocą formularza znajdującego się tutaj.

Każda lekcja trwa 55 minut. Możesz zacząć o pełnych godzinach lub w połowie godziny.

Korzystając z kalendarza online dostępnego po zalogowaniu do Strefiy Ucznia możesz także bezpłatnie zmienić godzinę planowanych zajęć, ale pamiętaj, że musisz to zrobić minimum 24 godziny przed lekcją, którą chcesz odwołać.

11 czerwca - 17 czerwca
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11 cze 12 cze 13 cze 14 cze 15 cze 16 cze 17 cze
10:30 - - - - -
14:00 - - - - -
17:30

Jak to działa?

Rezerwacja

Wykupując pakiet lekcji otrzymasz od nas kod, który pozwoli Ci na zarezerwowanie lekcji w kalendarzu online. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię dzień, a następnie wybierzesz interesujący Cię tydzień zajęć. W rezultacie wyświetli Ci się lista dostępnych godzin w danym tygodniu. Kliknięciem zaznaczasz interesującą Cię godzinę. Ostatnią rzeczą jaką musisz zrobić to wpisać swoje dane: imię i nazwisko, email oraz kod rezerwacji, który został Ci przesłany przy zakupie na maila (jeśli podczas rezerwowania lekcji jesteś zalogowany do Strefy Ucznia wystarczy tylko, że podasz kod rezerwacji). Klikasz Rezerwuj i gotowe.

Jeśli podczas rezerwowania lekcji będziesz korzystać z kalendarza dostępnego w Strefie Ucznia wystarczy, że zaznaczysz interesujący Cię termin, a system sam wyświetli dostępne kody rezerwacji.

Rezerwacja lekcji w kalendarzu online musi zostać zrobiona minimum z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz zarezerwować zajęcia z krótszym wyprzedzeniem skontaktuj się z nami bezpośrednio i potwierdzimy Ci, czy jest to możliwe.

Odwołanie lekcji

Zarezerwowałeś swoją lekcję, ale wypadło Ci coś niespodziewanego? Zawsze możesz odwołać lekcję i zarezerwować ją w innym terminie. Możesz bezpłatnie odwołać lekcję jeśli zrobisz to minimum 24 godziny przed planowaną lekcją. Jeśli nie posiadasz konta w naszym serwisie, aby odwołać lekcję musisz skontaktować się bezpośrednio z nami, najlepiej wyślij maila z tą informacją na adres biuro@szkolahabla.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu? Wystarczy, że zalogujesz się do Strefy Ucznia i wejdziesz w kalendarz. Kliknij na zajęcia, które chcesz odwołać, będziesz mógł wybrać, czy odwołujesz daną lekcję, czy od razu chcesz ją przełożyć na inny termin.